Nadchodzące Wydarzenia

Sie
28
śr
2019
8:00 pm Środowy turniej DYP- Spider Klub @ komandorska 147
Środowy turniej DYP- Spider Klub @ komandorska 147
Sie 28@8:00 pm – 11:45 pm
Środowy turniej DYP- Spider Klub @ komandorska 147 | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska
Zapraszamy na cotygodniowego DYP’a do Spidera. Gramy na zmianę wrocławski i zwykły DYP
Wrz
4
śr
2019
8:00 pm Środowy turniej DYP- Spider Klub @ komandorska 147
Środowy turniej DYP- Spider Klub @ komandorska 147
Wrz 4@8:00 pm – 11:45 pm
Środowy turniej DYP- Spider Klub @ komandorska 147 | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska
Zapraszamy na cotygodniowego DYP’a do Spidera. Gramy na zmianę wrocławski i zwykły DYP
Wrz
11
śr
2019
8:00 pm Środowy turniej DYP- Spider Klub @ komandorska 147
Środowy turniej DYP- Spider Klub @ komandorska 147
Wrz 11@8:00 pm – 11:45 pm
Środowy turniej DYP- Spider Klub @ komandorska 147 | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska
Zapraszamy na cotygodniowego DYP’a do Spidera. Gramy na zmianę wrocławski i zwykły DYP

RANKING LIGI 2019

Imię Nazwisko
Punkty
ilość tur.
zwycięstwa
top3
1. Emil Wielgus
pkt: 47 il.tur: 6 zwyc: 2 pod: 4
1. Sebastian Gąsior pkt: 47 il.tur: 5 zwyc: 0 pod: 5
3. Jakub Kruk pkt: 45 il.tur: 4 zwyc: 4 pod: 4
4. Sebastian Śliwakowski pkt: 40 il.tur: 5 zwyc: 1 pod: 4
5. Cezary Bdzikot pkt: 39 il.tur: 4 zwyc: 1 pod: 3
6. Barbara Kurtyka pkt: 36 il.tur: 6 zwyc: 1 pod: 3
7. Andrzej Stosio pkt: 33 il.tur: 5 zwyc: 1 pod: 2
8. Anna Lamperska pkt: 32 il.tur: 6 zwyc: 0 pod: 3
9. Nicola Bartozzi pkt: 27 il.tur: 5 zwyc: 1 pod: 2
10. Aleksandra Durlej pkt: 20 il.tur: 4 zwyc: 0 pod: 2
11. Michał Kaucki pkt: 16 il.tur: 2 zwyc: 0 pod: 1
12. Mateusz Hładczuk pkt: 15 il.tur: 1 zwyc: 1 pod: 1
13. Aleksandra Stalmarska pkt: 14 il.tur: 4 zwyc: 0 pod: 1
13. Sebastian Michalak pkt: 14 il.tur: 4 zwyc: 0 pod: 1
15. Paul Specjał pkt: 9 il.tur: 5 zwyc: 0 pod: 0
15. Karolina Misiewicz pkt: 9 il.tur: 3 zwyc: 0 pod: 0
17. Kamil Kucharczyk pkt: 8 il.tur: 4 zwyc: 0 pod: 0
17. Marek Szul pkt: 8 il.tur: 2 zwyc: 0 pod: 0
19. Robert Włodarczyk pkt: 7 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0
20. Total Dyp pkt: 6 il.tur: 2 zwyc: 0 pod: 0
21. Mateusz Nowak pkt: 5 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0
21. Paweł Skwarek pkt: 5 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0
21. Michał Wypych pkt: 5 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0
21. Jan Łakomski pkt: 5 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0
25. Łukasz Fuławka pkt: 3 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0
25. Jakub Wojciech pkt: 3 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0
25. Dawid Liptak pkt: 3 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0
28. Mirosław Rutkowski pkt: 1 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0
28. Katarzyna Zakrzewska pkt: 1 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0
28. Grzegorz Zaręba pkt: 1 il.tur: 1 zwyc: 0 pod: 0

 

ZASADY:

  1. Do rankingu brane pod uwagę są turnieje DYP, 2Ball DYP oraz Wrocławski DYP.
  2. Turnieje odbywają się w każdą środę o 20:00
  3. Ranking obejmuje okres od 01.05.2019 – 31.08.2019
  4. Punktacja:

4 pary –> 1miejsce – 7 pkt, 2m – 5 pkt, 3m – 3 pkt, 4m – 1 pkt
5-6 par –> 1m – 9 pkt, 2m – 7 pkt, 3m – 5 pkt, 4m – 3 pkt, 5-6m – 1pkt
7-8 par –> 1m – 12 pkt, 2m – 9 pkt, 3m – 7 pkt, 4m – 5 pkt, 5-6m – 3pkt, 7-8m – 1 pkt
9-12 par –> 1m – 15 pkt, 2m – 12 pkt, 3m – 9 pkt, 4m – 7 pkt, 5-6m – 5 pkt, 7-8m – 3 pkt, 9-12m – 1 pkt
13-16 par –> 1m – 18 pkt, 2m – 15 pkt, 3m – 12 pkt, 4m – 9 pkt, 5-6m – 7 pkt, 7-8m – 5 pkt, 9-12m – 3 pkt, 13-16 – 1 pkt
17-24 par –> 1m – 21 pkt, 2m – 18 pkt, 3m – 15 pkt, 4m – 12 pkt, 5-6m – 9 pkt, 7-8m – 7 pkt, 9-12m – 5 pkt, 13-16 – 3 pkt, 17-24 – 1pkt
25-32 par –> 1m – 25 pkt, 2m – 21 pkt, 3m – 18 pkt, 4m – 15 pkt, 5-6m – 12 pkt, 7-8m – 9 pkt, 9-12m – 7 pkt, 13-16 – 5 pkt, 17-24 – 3 pkt, 25-32 – 1 pkt

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI:

DYP 08/05/19

1. Mateusz Hładczuk / Emil Wielgus
2. Sebastian Gąsior / Cezary Bdzikot
3. Barbara Kurtyka / Michał Kaucki
4. Sebastian Śliwakowski / Sebastian Michalak
5/6. Ola Stalmarska / Paweł Skwarek
5/6. Michał Wypych / Nicola Bartozzi
7/8. Ola Durlej / Kuba Wojciech
7/8. Andrzej Stosio / Paul Special
9/12. Ania Lamperska / Karolina Misiewicz
9/12. Kasia Zakrzewska / Kamil Kucharczyk

DYP 15/05/19

1. Jakub Kruk / Nicola Bartozi
2. Barbara Kurtyka / Anna Lamperska
3. Sebastian Gąsior / Emil Wielgus 
4. Marek Szul / Paul Special
5. Sebastian Michalak / Kamil Kucharczyk

DYP 22/05/19

1. Jakub Kruk / Cezary Bdzikot
2. Sebastian Gąsior / Michał Kaucki
3. Anna Lamperska / Sebastian Śliwakowski
4. Andrzej Stosio / Janek Łakomski
5. Barbara Kurtyka / Nicola Bartozzi
5. Kamil Kucharczyk / Emil Wielgus
7. Ola Stalmarska / Sebastian Michalak

DYP 29/05/19

Wyniki turnieju Wrocławski DYP:

1.Sebastian Śliwakowski / Emil Wielgus
2.Andrzej Stosio / Sebastian Gąsior
3.Ola Durlej / Barbara Kurtyka
4.Anna Lamperska / Marek Szul
5.Łukasz Fuławka / Dawid Liptak
5.Sebastian Michalak / Cezary Bdzikot
7.Paul Specjał / Cezary Bdzikot

DYP 05/06/19

Wyniki turnieju DYP:

1. Barbara Kurtyka / Jakub Kruk
2. Ola Durlej / Sebastian Śliwakowski
3. Ola Stalmarska / Emil Wielgus
4. Anna Lamperska / Karolina Misiewicz
5. Nicola Bartozzi / Paul Specjał
5. Andrzej Stosio / Grzegorz Zaręba

DYP 12/06/19
DYP 19/06/19

Nie odbył się

DYP 26/06/19

Wyniki turnieju DYP 26.06:

1. Andrzej Stosio / Kuba Kruk
2. Sebastian Gąsior / Cezary Bdzikot
3. Ania Lamperska / Nicola Bartozzi
4. Emil Wielgus / Robert Włodarczyk
5. Karolina Misiewicz / Andrzej Stosio
5. Mateusz Nowak / Sebastian Śliwakowski
7. Ola Durlej / Kamil Kucharczyk
7. Ola Stalmarska / Barbara Kurtyka
9. Mirek Rutkowski / Paul Specjał

DYP 03/07/19